Artykuły rok szkolny 2016/2017

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

W piątek, 23 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Z tej okazji w sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia pożegnania wyróżnionych uczniów klas trzecich, podczas której wręczone zostały nagrody uczniom z najwyższą średnią, zaangażowanym w życie szkoły oraz laureatom konkursów.

Uroczystość uświetnili goście, m.in. pan Wojciech Piniewski - I Zastępca Prezydenta Miasta Inowrocławia, p. Magdalena Kaiser - Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu, ppłk Lech Murawski, prezes koła nr 7 ZŻWP, proboszcz parafii pw. Świętego Ducha ks. dr hab. Aleksander Sobczak, przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Stępień. Podczas tej uroczystości pożegnaliśmy również panie Krystynę Ładoń, Arletę Piejko i Magdalenę Wolewińską, które od przyszłego roku szkolnego będą pracowały w innych placówkach oświatowych. Nie zabrakło łez wzruszenia, uścisków i słów pożegnania. Po oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez młodzież naszego gimnazjum, pod kierunkiem pań Izabeli Mikołajczak i Katarzyny Pytel.

 

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.