Artykuły rok szkolny 2019/2020

20 września 2019 roku, na boisku Szkoły Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu odbył się 4. Festyn Rodzinny.

W czasie imprezy można było wziąć udział w różnych konkursach sprawnościowych, podczas których była możliwość zebrania kompletu pieczątek uprawniających do udziału w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród.

Festyn zorganizowany został przez pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej nr 8, Radę Rodziców Szkoły, Urząd Miasta Inowrocławia, Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, Parafię pw. Św. Ducha, Zarząd Osiedla “Piastowskie”, Szkołę Nauki Jazdy – T. Matkowski.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu składa serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy brali udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

Szczególnie dziękujemy rodzicom i uczniom którzy przygotowali słodkości i chętnie oferowali swoją pomoc.
Nasz Festyn Rodzinny byłby o wiele skromniejszy również bez wsparcia sponsorów.
Jeszcze raz gorąco dziękujemy!

ZDJĘCIA Z FESTYNU - 1

ZDJĘCIA Z FESTYNU - 2