Artykuły rok szkolny 2016/2017

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

 

W czwartek, 8 czerwca 2017 roku, szkoła zmieniła swoje oblicze na bardziej sportowo-zdrowotne. Konkurencje zaproponowane wszystkim klasom to: ocenionej przez jury przygotowanie zdrowej kanapki z zaproponowanych produktów, mecz piłki siatkowej na czas w sali gimnastycznej.

Reprezentacja każdej klasy zagrała z reprezentacją szkoły, podobnie odbywał się mecz piłki nożnej. Nasze reprezentacje zagrały po 20 spotkań co kosztowało zawodników sporo wysiłku na boiskach szkolnych. Reprezentacja szkoły w piłkę nożną składała się w całości z piłkarzy klasy Id i przegrała tylko 3 mecze, mimo, że zagrali także ze starszymi klasami, za co należą się wielkie brawa. Ponadto trzeba było przelewać wodę łyżkami do butelki na czas, rzucać beretem na odległość, wyłapywać kortówki podbierakiem, rzucać do kosza na czas, wykonać zagrywkę celowaną w materac na 18 metrów i wykazać się wiedzą ogólną z francuskiego, hiszpańskiego i angielskiego.  Wszystkie konkurencje przygotowała grupa z projektu ,,Czas na Zdrowie'' w składzie Mateusz Świątkowski, Kacper Szymański , Weronika Krajczyńska, Julia Żyrek, Bartłomiej Młynarski , Jakub Kujawa, Wiktoria Ratajczyk , Michał Kowalski , Jan Smarzyk, Nikola Szulc, wraz z wychowawcą i nauczycielami wychowania fizycznego. Mecze piłki nożnej sędziowały uczennice klasy III – Julia Sobczak i Natalia Byczyńska. Konkurs kanapkowy pilotowała pani Magdalena Płusa podczas , którego w świetlicy był odtwarzany film edukacyjny „Śmietnik w mojej głowie”. Konkurs wiedzy z języków obcych przygotowali nauczyciele języków z panią Katarzyną Sutkowską na czele. Sędzią głównym była pani Aurelia Matczak. Dyplomy opracowała pani Justyna Jakubowska. Konferansjerem i fotografem był pan Jakub Matuszak a całą imprezę koordynował pan Adam Kmieć. Słodkie nagrody ufundowała Dyrekcja szkoły.

Wszystkim zaangażowanym nauczycielom i uczniom serdecznie dziękujemy za dwie godziny beztroski i namiastkę wakacji, które już są bardzo blisko.