Artykuły rok szkolny 2016/2017

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Dnia 6 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Inowrocławiu odbył się wernisaż prac laureatów VIII Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Malownicze Krajobrazy Powiatu Inowrocławskiego” pod patronatem Starosty Inowrocławskiego Tadeusza Majewskiego.

 Słowo wstępne pod adresem laureatów i ich opiekunów wygłosił pan Starosta oceniając wysoki poziom fotografii i trafne oddanie walorów krajobrazu. Jury konkursu oceniło 177 fotografii wykonanych przez gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Na liście nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się również nasi uczniowie. W kategorii – SZKOŁY GIMNAZJALNE miejsce II zdobyła Kamila Jetka z kl. III d, a wyróżnienia otrzymali: Dominika Gacka z kl. III d, Iwetta Jakubowska z kl. II a i Wiktor Kotrysiak z kl. III b przygotowani przez p. Sławomira Pierańskiego oraz Maciej Kosiada z kl. III e, a przygotowała go p. Joanna Grębocka. Gratulujemy!